top of page

Kalıcı Eyeliner

Mersin güzellik merkezi olarak, gözlerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak ve gözlerinizi daha belirgin hale getirmek için eyeliner işlemi yapmaktayız. Bu işlem, kalıcı makyajın bir türüdür ve göz çevresindeki hassas deriye özel bir teknikle pigment enjekte edilerek yapılır.

 

Kalıcı eyeliner işlemi, gözlerinizi daha büyük, daha canlı ve daha belirgin hale getirir. Bu işlem, kalıcı bir çözüm olduğu için, her gün makyaj yapmanız gerekmediği için zaman ve stres açısından da avantajlıdır.

 

Kalıcı eyeliner işlemi, herhangi bir yaşta, herhangi bir cilt tipinde ve herhangi bir cilt tonunda olan kadınlar için uygundur. İşlem, yapılmadan önce alanın sterilize edilmesi ve uygulama sırasında lokal anestezi kullanılması gibi güvenlik önlemleri ile gerçekleştirilir.

 

Kalıcı eyeliner işlemi, yeterince uzun süre dayanacak şekilde yapıldığı için, havuz, deniz veya duş gibi su temasına maruz kalabileceğiniz aktivitelerden sonra bile etkisini korur. Ancak, işlemden sonra cilt bakımına özen göstermek ve güneş ışınlarından korunmak, kalıcılığını artırabilir.

 

Mersin güzellik merkezi olarak, uzman ve deneyimli personelimizle güvenli ve etkili bir eyeliner işlemi sunuyoruz. Siz de gözlerinizin daha belirgin ve güzel görünmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page